Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Części do ciągników Fendt

Zaczęło się niewinnie, od niewielkiej, niemieckiej kuźni. Dziś marka jest światowym potentatem w produkcji maszyn rolniczych. W naszej ofercie można znaleźć części do ciągników Fendt, które są trwałe i solidne. Doskonale wiemy o tym, że awaria urządzenia podczas pracy może być bardzo kłopotliwa, a przede wszystkim może nawet opóźnić zbiory. Dlatego w naszej firmie robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby jak najszybciej realizować składane u nas zamówienia. 

Akcesoria do ciągników Fendt 

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i nieustannie poszerzany. W naszej ofercie można znaleźć m.in. takie produkty jak pompy hydrauliczne, paliwa, sworznie, a także śruby. Części zamienne są solidne, dzięki czemu świetnie sprawdzają się nawet podczas intensywnego użytkowania. Co ważne, są dostępne w korzystnych cenach. A jeżeli chcesz odświeżyć wygląd swojego ciągnika, wybierz jeden z naszych lakierów. 

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło