Jest 982 produktów.

Pokazano 1-30 z 982 pozycji

Aktywne filtry

Claas

Sprawna maszyna rolnicza to podstawa efektywnej pracy. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy im części do kombajnów Claas. Decydując się na wymianę zepsutych części na te zakupione w naszej ofercie, klient zyskuje pewność, że sprzęt nie zawiedzie go przez długi czas, ponieważ zapewniamy dostęp do solidnych i odpornych akcesoriów, które są dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. 

Szeroki asortyment części 

W naszej ofercie można znaleźć szereg różnorodnych części do skrzyni biegów, kompletne obudowy sprzęgła, gumowe sprzęgła, przenośniki zbożowe, kłosowe, ziarnowe i pochyłe czy elementy do podnośników. Ponadto sprzedajemy również części do wytrząsaczy Claas, bębnów młócących oraz sit. Warto przejrzeć nasz bogaty asortyment, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktować się z jednym z naszych doradców, który chętnie odpowie na wszystkie pytania. 

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło