Jest 239 produktów.

Pokazano 1-30 z 239 pozycji

Aktywne filtry

John Deere

Części do kombajnów John Deere

Oferujemy szeroki asortyment oryginalnych i zamiennych części do kombajnów John Deere. Firma ta jest jednym z czołowych producentów maszyn rolniczych na świecie. Sprzedajemy części do skrzyni biegów, hederów, przenośników oraz młocarni. Mamy akcesoria do układów hydraulicznych, hamulcowych, kierowniczych i elektrycznych. W naszym sklepie zakupią Państwo produkty takie jak sito górne i żaluzjowe końcowe, ale również mniejsze elementy m.in. nakrętki i śruby. Sprzedajemy części do przenośników pochyłych i ziarnowych, m.in. koła elewatora, łańcuchy podajnika elewatorowego, koła zębate napinające, łopatki gumowe i półspinki. Mamy szeroki wybór pasów m.in. Gates Agri, Agrobelts, Continental i Roflex, a także części do ciągników John Deere. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze części do Państwa maszyny rolniczej.

Zespoły młócące John Deere

Sprzedajemy części do zespołów młócących John Deere. Ich zadaniem jest oddzielanie ściętych kłosów od ziaren i plew. Zespoły młócące to część, która znajduje się m.in. w każdym kombajnie zbożowym. Oferujemy ślizgi gumowe podsiewacza, tuleje metalowe i gumowe, pasy napędu wariatora hederu, wsporniki podsiewacza, panewki i wały wytrząsacza, noże sieczkarni, zębatki oraz sita żaluzyjne. Wybierając nasz sklep mają Państwo gwarancje zakupu wysokiej jakości produktów od sprawdzonych producentów. Zapewniamy szybką dostawę zamówionych produktów.

Regularne przeglądy kombajnów 

Każdemu rolnikowi zależy na tym, żeby jego maszyny były jak najdłużej sprawne. W tym celu muszą przechodzić regularne przeglądy. Dzięki temu ich wydajność przy zbiorach będzie taka sama przez długie lata. Przede wszystkim istotna jest m.in. wymiana bagnetów kiedy są pogięte, połamane lub przerwa przekracza 5,4 mm. Co jakiś czas niezbędna jest również wymiana elementów tnących. Warto obserwować, czy noszą jakiekolwiek znaki zużycia. 

Wymiana palców ślimaka jest konieczna, gdy są one połamane, pogięte albo nadmierne zużyte. Rolnik powinien przyglądać się również pasom. Jeżeli wydają dziwne odgłosy lub są na nich widoczne pęknięcia, również należy je niezwłocznie wymienić na nowe. To samo dotyczy łańcuchów. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi doradcy są do dyspozycji naszych klientów. 

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło