Jest 302 produktów.

Pokazano 1-30 z 302 pozycji

Aktywne filtry

Opryskiwacz

Części do opryskiwaczy

Sprzedajemy części do opryskiwaczy. Mamy szeroką ofertę manometrów glicerynowych o różnym zakresie pomiarowym, które pozwalają na odczyt wskazań bez drgania wskazówki. Mamy też odporne na ścieranie kryzy ceramiczne, rozpylacze płaskostrumieniowe, dwustrumieniowe, wielootworowe oraz głowice, także obrotowe, wykonane z kopolimerów. Produkty przez nas oferowane idealnie sprawdzą się przy przeprowadzaniu zabiegów chwastobójczych i insektobójczych. Mamy również filtry do opryskiwaczy, m.in. filtry ssawne produkcji Biardzki oraz kołpaki i zawory sterujące stałociśnieniowe z nawet 6 sekcjami.  Oferujemy części do opryskiwaczy samojezdnych, sadowniczych, zawieszanych oraz polowych marki Pilmet i Hardi. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą części do opryskiwaczy.

Pompy do opryskiwaczy

Oferujemy wysokiej jakości pompy do opryskiwaczy membranowo-tłokowe o wydajności 120l/min, odporne na działanie nawozu RSM. Polecamy pompy z trwałą membraną poliuretanową. Mamy bogaty asortyment akcesoriów do pomp. Sprzedajemy części takie jak: króciec końcowy, przelotowy i ssawny oraz przepony powietrznika. Znajdą u nas Państwo głowice pompy, kolanka, elementy kolektora ssącego, korbowody, korpusy oraz oringi i zawory. Mamy części oryginalne i zamienne od sprawdzonych producentów. W razie wątpliwości oraz pytań zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który z chęcią doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu. Zapewniamy szybką realizację zamówień.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło