Jest 42 produktów.

Pokazano 1-30 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Rozrzutnik

Części do rozrzutników

Zajmujemy się sprzedażą części do rozrzutników. Są to maszyny o prostej budowie, niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym do nawożenia oraz użyźniania pola. Załadowaną obornikiem, kompostem czy nawozem skrzynię przymocowuje się do traktora. Wyposażona w noże maszyna rozdrabnia nawóz, a następnie rozrzuca go po polu. Spotyka się rozrzutniki z wyrzutem przednim, tylnym i bocznym. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty asortyment części i akcesoriów potrzebnych do prawidłowej pracy rozrzutnika, m.in. produkty takie jak: bęben z piastą na szpilki, wały niedzielone tylne, koła prowadzące łańcuch do rozrzutników rosyjskich, a także listwy krótkie i długie przykręcane oraz wsuwane. Mamy szeroki asortyment łańcuchów, w tym ogniwa oraz koła gniazdowe.

Roztrząsacz obornika

Rozrzutniki, zwane też roztrząsaczami obornika występują najczęściej w wersji jednoosiowej i dwuosiowej. Sposób, w jaki obornik zostanie rozrzucony ma duży wpływ na żyzność gleby i wysokość plonów. Rozrzutnik odpowiednio rozdrabnia i rozmieszcza obornik. Sprzedajemy części do rozrzutników polskich, rosyjskich oraz niemieckich. Jeżeli Państwa rozrzutnik nie działa tak jak powinien, to zapraszamy do  zapoznania się asortymentem oferowanych przez nas części. Służymy również fachowym doradztwem przy wyborze produktów. Mamy wysokiej jakości części czołowych producentów. Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło