Jest 103 produktów.

Pokazano 1-30 z 103 pozycji

Aktywne filtry

Kosiarka Dyskowa / Bębnowa

Kosiarki bębnowe

Kosiarka bębnowa to urządzenie, dzięki któremu w szybki i prosty sposób uda się skosić trawę oraz rośliny zielone. Niezwykle przydatna przy średnich oraz dużych powierzchniach. Doskonale sprawdza się przy wysokich trawach, a nawet zaroślach, które następnie wykorzystywane zostają jako siano lub pasza dla zwierząt. Sklep internetowy Błaut-Rol oferuje części do kosiarek bębnowych i dyskowych. W asortymencie między innymi: tuleje przegubu, nożyki, talerze ślizgowe, osłony oraz wiele innych.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło