Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Pneumatyka

Pneumatyka to technika polegająca na poborze sprężonego powietrza oraz zamianę go w energię. Z uwagi na swoje rewelacyjne działanie posiada wszechstronne zastosowanie. Wykorzystywana między innymi w napędach maszyn i urządzeń, ale również przy szeroko pojętych procesach technologicznych. Doskonale odprowadza ciepło, przenosi energię oraz zmniejsza zużycie poszczególnych elementów układów. W ofercie sklepu Błaut-Rol znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę kompletnych urządzeń pneumatycznych, ale także pojedyncze części zamienne. Oferujemy między innymi pistolety do pompowania, pistolety do przedmuchu, ciśnieniomierze, zestawy i wiele innych. W zależności od wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb i upodobań mogą Państwo dobrać odpowiednie produkty i tym samym znacznie ułatwić sobie pracę. Oferujemy również artykuły hydrauliczne, w tym drobne akcesoria hydrauliczne. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od zaufanych producentów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że oferujemy Państwu to, co najlepsze.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło