Jest 96 produktów.

Pokazano 1-30 z 96 pozycji

Aktywne filtry

Wały przegubowe

Wały przegubowe to element przegubu odpowiadający za przekazywanie momentu obrotowego z jednego wału, na drugi. Dopuszcza spore odchylenie, regulowane podczas działania urządzenia (zazwyczaj do 45 stopni). Swoje zastosowanie znajdują między innymi w pojazdach oraz maszynach rolniczych. Oferujemy Państwu wysokiej jakości części zamienne do wałów przegubowych, w tym widłaki, krzyżaki, rury oraz różne akcesoria niezbędne do ich prawidłowego działania. Nasz asortyment obejmuje również wały kompletne, dzięki czemu mogą Państwo zakupić cały, gotowy do użytku produkt. Oferowane przez nas elementy posiadają duży kąt pracy oraz bardzo długą żywotność. Przy odpowiednim użytkowaniu z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło