Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Folie, siatki rolnicze, sznurki

Folie, siatki rolnicze i sznurki to wyposażenie przeznaczone do prac rolniczych, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zebranym płodom rolnym. Chcąc zyskać pewność, że cały materiał przechowywany będzie w odpowiedni sposób oraz uniknąć ewentualnych nieprzyjemności wynikających z uszkodzeń opakowań warto sięgać po sprawdzone produkty, wyróżniające się wytrzymałością i odpornością na rozrywanie czy przebicia. Nasz asortyment to akcesoria pozyskane od zaufanych producentów, które rewelacyjnie poradzą sobie nawet ze skrajnie niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi nieustannie zabezpieczając zebrane płody. Wszystkie siatki i folie ściśle przylegną do materiału, umożliwią jego ubicie oraz precyzyjne owinięcie solidnym sznurkiem czy taśmą. Oferujemy szeroki wybór folii, siatek rolniczych i sznurków, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Ponadto, posiadamy również worki ułatwiające transport i przechowywanie oraz plandeki rolnicze w różnych rozmiarach. Tak duży asortyment to gwarancja, że każdy znajdzie dla siebie produkt, którego potrzebuje.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło