Jest 254 produktów.

Pokazano 1-30 z 254 pozycji

Aktywne filtry

AKUMULATOR AP300 STIHL

Cena 1 149,00 zł
Kompatybilne z systemem akumulatorowym STIHL AP. Bardzo mocne akumulatory litowo-jonowe ze wskaźnikiem naładowania (4 LED). Energia akum. 227 Wh,...

Las i ogród STIHL

Wyposażenie i akcesoria niezbędne w pracy w lesie i ogrodzie

„Las i ogród” to kategoria stworzona specjalnie z myślą o miłośnikach ogrodnictwa. Pielęgnacja ogrodu to zadanie czasochłonne, wymagające cierpliwości, regularności i nieustannej uwagi. Dbanie o rośliny i drzewa jest także czynnością niezwykle trudną. Chcąc ułatwić oraz uprzyjemnić sobie pracę warto skorzystać z odpowiednich akcesoriów. Firma Błaut-Rol oferuje Państwu szereg produktów przeznaczonych do zastosowania w lasach czy ogrodach. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz asortyment był realną pomocą w codziennej pracy. Oferujemy zarówno duży wybór narzędzi, nasion, jak i nawozy ogrodnicze wspomagające prawidłowy, bujny rozwój roślinności. Wśród długiej listy naszych produktów znajdą Państwo między innymi łopaty i szpadle, opryskiwacze, łańcuchy zrywkowe, siekiery i wiele, wiele innych. Nasz asortyment obejmuje również środki ochrony roślin, w tym środki chwastobójcze, grzybobójcze i owadobójcze. Jesteśmy pewni, że odpowiednio dobrane doskonale spełnią swoją rolę, a Państwo będą mogli cieszyć się przepięknym ogrodem lub bujnym lasem. Stworzyliśmy również zakładkę obejmującą specjalną odzież dla pilarzy, która skutecznie zabezpieczy ciało przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło