IZOLATORY DO DRUTU I PLECIONKI PASTUCHA 50szt

Indeks: 705007FA
27,00 zł
Wysyłka 24h
IZOLATOR DRUTU DO OGRODZEŃ ELEKTRYCZNYCH I PASTUCHÓW DO DREWNA
Ilość
Dostępny

IZOLATOR DO DRUTU PLECIONKI TAŚMY

Oryginalne izolatory w czarnym kolorze, wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów z ocynkowanym, solidnym galwanizowanym wkrętem do drewna, wkręcającym się nawet bez nawiercania otworów w słupkach! Są to izolatory uniwersalne sprawdzające się zarówno w przypadku użycia drutu jak i plecionki, a także taśmy o szerokości do 10 mm. Jest to wyjątkowo wytrzymały izolator do drewna, posiada on pogrubiony trzpień z wkrętem do drewna, a także zdecydowanie większy niż standardowo kołnierz izolujący, dzięki czemu całość charakteryzuje się znakomitymi właściwościami izolacji elektrycznej. Są to izolatory o podwyższonej odporności, stosowane najczęściej przy budowie pastuchów z użyciem linek stalowych, drutów, lin oraz plecionek. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości, izolator wytrzyma napór nawet dużych i silnych zwierząt jak dziki, sarny, wydry, bydło mięsne. Izolator zabezpiecza przed działaniem wilgoci i co za tym idzie - przebiciami na linii ogrodzenia.

Właściwości
  • Ocynkowany wkręt do drewna 5.0 mm
  • Przeznaczony do przewodników o grubości do 6 mm
Kolor
Czarny
Pasuje do typu przewodnika
  • Plecionka
  • Drut stalowy
  • Taśma
  • Linka
Długość wkręta
40 mm
Średnica wkręta
5,3 mm
Ilość w opakowaniu
50 szt.
705007FA
2 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło