AXIAL KOMPLETT PAK 1L+ 2PIKE SYNGENTA

AXIAL KOMPLETT PAK 1L+ 2PIKE SYNGENTA

Indeks: AXIA
315,00 zł
Brak na magazynie. Sprawdź dostępność przed zamówieniem tel: 605 987 996
OPAKOWANIE 2 HEKTARY OWIES GŁUCHY I MIOTŁA W ZBOŻACH OZIMYCH
Ilość

Uprawy

Pszenica ozima i jara Jęczmień jary Pszenżyto ozime

Zalecane dawki 1 l/ha + 20 g/ha Zgodnie z dobrą praktyką ochrony roślin kolejność mieszania produktów w opryskiwaczu: 1. formulacja WG, 2. formulacja EC Termin stosowania Wiosna – do fazy BBCH 32 Termin stosowania Axial® Komplett Pak wyróżnia od standardowych rozwiązań możliwość stosowania zarówno w terminie optymalnym jak i opóźnionym, czyli od momentu ruszenia wegetacji do fazy drugiego kolanka rośliny uprawnej.

Axial® Komplett Pak to nowe rozwiązanie Syngenta na rynku wiosennych herbicydów zbożowych. Gotowy pakiet na 2 hektary zbóż zawiera:
- 2 litry produktu Axial® Komplett 50EC
- 40 gram produktu Pike® 20WG

Axial Komplett
jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym, do stosowania nalistnego, przeznaczonym do powschodowego, selektywnego zwalczania chwastów jedno i dwuliściennych w uprawie zbóż ozimych i jarych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.
 
Działanie na chwasty:
Środek pobierany jest głównie przez liście i korzenie chwastów, a następnie przemieszczany do ich komórek, powodując zahamowanie ich wzrostu już po upływie 2-3 dni od wykonania zabiegu.  Może powodować krótkotrwałe przyhamowanie wzrostu rośliny uprawnej oraz przemijające, niewielkie zmiany chlorotyczne na liściach, bez wpływu na plon.  
Chwasty wrażliwe jednoliścienne: owies głuchy, miotła zbożowa, wyczyniec polny.   
Chwasty wrażliwe dwuliścienne: samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, chaber bławatek, rumianek pospolity, maruna bezwonna, niezapominajka polna, przytulia czepna, mak polny, rdest ptasi, gwiazdnica pospolita, tobołki polne.   
Chwasty średniowrażliwe: komosa biała, jasnota purpurowa.  
Chwasty odporne: rdest powojowaty, fiołek polny, przetacznik bluszczykowy, przetacznik perski.

AXIA
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło