BOXER 800EC 1L SYNGENTA

BOXER 800EC 1L SYNGENTA

Indeks: BOX
45,00 zł
Dostępny. Wysyłka do 3 dni.
Bobik, groch pastewny ( peluszka), łubin wąskolistny, łubin żółty, łubin biały, soczewica PO ZASIEWI 3-4 L/1ha
Ilość

Boxer 800 EC 1L

Boxer 800 EC jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo i nalistnie, przeznaczonym do selektywnego zwalczania niektórych rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w zbożach ozimych, ziemniakach, cebuli, porze, czosnku, marchwi, pietruszce korzeniowej, pasternaku, selerze korzeniowym, selerze naciowym, chrzanie, bobiku, grochu pastewnym, łubinie białym, łubinie żółtym, łubinie wąskolistnym, soczewicy, słoneczniku, soi, roślinach zielarskich i roślinach ozdobnych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

 

Działanie na chwasty

Boxer 800 EC jest pobierany przez chwasty w ciągu 1 godziny od zastosowania. Opady deszczu występujące po tym terminie nie obniżają skuteczności działania środka. Optymalnym terminem stosowania jest okres przed wschodami i wcześnie po wschodach chwastów do ich wczesnych faz rozwojowych.

Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, miotła zbożowa, przetacznik bluszczykowy, przetacznik perski, przytulia czepna.

Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, mak polny, rdestówka powojowata, rumianek pospolity, wiechlina roczna.

Chwasty odporne: chwastnica jednostronna.

 

Skład produktu:

- prosulfokarb (związek z grupy karbaminianów) - 800 g/l (78,43%).

BOX
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło