MUSTANG FORTE 195 SE 5L

Indeks: MUST
407,00 zł
DAWKA NA 5ha ZBOŻA JARE I OZIME
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

MUSTANG FORTE 195 SE!!!

POJEMNOŚĆ: 5 L

SKUTECZNY PREPARAT CHWASTOBÓJCZY DO WIOSENNEGO ZWALCZANIA ROCZNYCH I WIELOLETNICH CHWASTÓW DWULIŚCIENNYCH W UPRAWIE PSZENICY OZIMEJ I JAREJ, ŻYTA, PSZENŻYTA OZIMEGO, JĘCZMIENIA JAREGO, OWSA, MIESZANKI JĘCZMIENIA JAREGO Z OWSEM, HIT SPRZEDAŻY !!!Mustang Forte 195 SE to chwastobójczy preparat stosowany w wiosennym zwalczaniu chwastów dwuliściennych (rocznych i wieloletnich) w uprawie pszenicy ozimej, żyta, pszenżyta ozimego, jęczmienia jarego, pszenicy jarej, owsa, mieszanki jęczmienia jarego z owsem.

Zawartość substancji czynnych:

 • Florasulam - związek z grupy triazolopirymidyn – 5 g/l (0,47%),
 • Aminopyralid - związek z grupy pirydyn – 10 g/l (0,94 %),
 • 2,4-D –związek z grupy fenoksykwasów - 180 g/l (17 %).

  Korzyści:

 • skuteczność działania,
 • szybkie zwalczanie chwastów,
 • idealny do mieszanek

  Stosowanie środka:

  Pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto

  Dawkowanie: 1 l/ha.
  Stosować od fazy krzewienia do fazy drugiego kolanka.

  Jęczmień jary, pszenica jara, owies, mieszanka jęczmienia jarego i owsa

  Dawkowanie: 0,8 l/ha.
  Stosować od fazy 4 liści właściwych do fazy drugiego kolanka.

  Nie zaleca się stosowania preparatu na mokre, chore, uszkodzone rośliny, w zbożach z wsiewką roślin motylkowatych, kiedy temperatura minimalna w dzień zabiegu a także przez 6 następnych dni jest niższ lub równa 5 stopni C, w temperaturze powietrza niższej niż 5 stopni C lub wyższej niż 25 stopni C, w okresie nadmiernej suszy, po przymrozkach występujących w nocy a także przed spodziewanymi przymrozkami.
  Na chwasty średniowrażliwe należy zastosować dawkę 0,6 l/ha.

  Okres ważności od daty produkcji - 2 lata.
 • MUST
  Nowy produkt

  Nowa rejestracja konta

  Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

  Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło