HALVETIC 180SL 5L Środek na wszystkie chwasty..

Indeks: HALVETIC
Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)
115,00 zł
Środek działający podobnie do środków Agrosar i Roundup
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Halvetic 180 SL to środek chwastobójczy, herbicyd z firmy Ciech Sarzyna. Halvetic zawiera BGT przełomową, opatentowaną technologie glifosatu. Jest to preparat oparty na glifosacie zawierający połowę dawki substancji czynnej (180 SL vs 360 SL), o takiej samej skuteczności polowej produktu i przy takiej samej dawce na ha jak produkt standardowy.

Zawartość substancji czynnej: glifosat

Kukurydza dawka: 1,5–3L/ha w jednej dawce

Środek stosować po siewie ale przed wschodami kukurydzy (BBCH 00-09)

Po zbiorze roślin uprawnych - ścierniska 2,5–4Lha w jednej dawce

Stosować po zbiorze rośliny uprawnej do późnej jesieni, na zielone, intensywnie rosnące chwasty

Regulacja zachwaszczenia w sadach jabłoni i grusz: dawka 4–6L/ha w jednej dawce.

Stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie ich intensywnego wzrostu

Tereny nieużytkowane rolniczo: 4–6L/ha w jednej dawce. Stosować w okresie intensywnego wzrostu roślin zielonych przez cały okres wegetacji

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie”

HALVETIC
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło