LABRADOR EXTRA 50EC 5L CIECH

Indeks: LABR
215,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Labrador Extra 50 EC 5L na chwasty jednoliścienne

Labrador Extra 50 EC jest herbicydem w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do selektywnego zwalczania perzu właściwego, chwastnicy jednostronnej, miotły zbożowej, samosiewów zbóż i innych chwastów jednoliściennych w uprawie rzepaku ozimego oraz buraka cukrowego. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna zaklasyfikowana do grupy A. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

Działanie na chwasty:

Labrador Extra 50 EC jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym nalistnie po wzejściu chwastów. Środek Labrador Extra 50 EC pobrany przez liście, przemieszczany jest do korzeni i rozłogów chwastów, powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju chwastów. Działanie środka na chwasty objawia się żółknięciem, a następnie zasychaniem najmłodszych liści. Pierwsze efekty działania środka widoczne są po upływie około 7 dni, a pełny efekt działania w zależności od przebiegu pogody jest widoczny po około 2-3 tygodniach. Niska temperatura wydłuża efekt działania środka, a chłodna pogoda i susza opóźniają działanie środka, ale nie obniżają jego skuteczności. Opady deszczu występujące w 3 godziny po zabiegu nie mają wpływu na działanie środka. Chwasty roczne są najbardziej wrażliwe na działanie środka od fazy 2 liści do początku krzewienia, perz właściwy w fazie 4-6 liści.

Dawka 0,75 l/ha:

Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, miotła zbożowa, samosiewy zbóż

Chwasty średnioodporne: perz właściwy

Chwasty odporne: życica trwała

Dawka 1,5 l/ha:

Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, miotła zbożowa, samosiewy zbóż, życica trwała

Dawka 2,0 l/ha:

Chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, miotła zbożowa, perz właściwy, samosiewy zbóż, życica trwała


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę rejestracyjną oraz stosować się do jej zapisów. Środki ochrony roślin mogą być kupowane tylko przez osoby pełnoletnie oraz posiadające stosowne uprawnienia opisane w art. 28 ustawy z dnia 8 marca 2013 rokuo (Dz. U. 2013, poz. 455) o środkach ochrony roślin.

LABR
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło