NUANCE 75 WG 20g

Indeks: NUAN
28,08 zł
GRANSTAR 20g/1ha
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

2 Etykieta Nuance 75 WG DZIAŁANIE NA CHWASTY Nuance 75 WG jest selektywnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez liście i szybko przemieszczany w roślinie, hamuje podział komórek w stożkach wzrostu, wstrzymując wzrost i rozwój chwastów. Szybki rozkład środka w glebie ogranicza możliwość pobierania go przez korzenie. Efekt działania środka widoczny jest po 14 dniach od wykonania zabiegu. Środek najlepiej działa na młode intensywnie rosnące chwasty. Nuance 75 WG charakteryzuje się selektywnością czynną, co oznacza, że zboża rozkładają środek na związki nieaktywne. Środek w zalecanych dawkach jest selektywny dla zbóż w okresie od fazy dwóch liści do fazy strzelania w źdźbło. Środek można stosować na wszystkich typach gleb, na których uprawia się zboża. Opady deszczu występujące w trakcie lub wkrótce po zabiegu obniżają skuteczność działania środka. Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, niezapominajka polna. Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, ostrożeń polny. Chwasty średnio odporne: przytulia czepna. Chwasty odporne : chwasty jednoliścienne. STOSOWANIE ŚRODKA ZBOŻA 1. Pszenica ozima, jęczmień jary Środek stosować wiosną tuż po ruszeniu wegetacji nie później niż do fazy początku wzrostu źdźbła. Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 20 g/ha. Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 20 g/ha. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1.Nuance 75 WG można również stosować z dodatkiem adiuwanta Atpolan 80 EC w dawce 1,5 l/ha. Dodatek adiuwanta zwiększa skuteczność herbicydu wobec fiołka polnego i przytulii czepnej. W celu poszerzenia spektrum zwalczanych chwastów o chwastnicę jednostronną, miotłę zbożową i owies głuchy środek Nuance 75 WG można stosować w mieszaninie ze środkiem Foxtrot 069 EW wg poniższego schematu: Nuance 75 WG 20 g/ha + Foxtrot 069 EW 1 l/ha. Zalecana ilość wody: 200 - 300 l /ha.Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.
NUAN
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło