Aktywne filtry

Części do ciągników Case/IHC

Zakup części do ciągnika Case International to decyzja, która może mieć kluczowe znaczenie dla funkcjonowania gospodarstwa. Wybór odpowiednich elementów będzie miał wpływ na skuteczność dokonanej naprawy i na żywotność ciągnika.

Tym samym kupno części do ciągników Case powinno być podyktowane wieloma zmiennymi, takimi jak jakość samych części, solidności dostawcy, wiarygodność sprzedawcy czy wreszcie cena części do ciągników rolniczych Case. W naszym sklepie internetowym nie musisz wybierać pomiędzy wysoką jakością a rozsądną ceną.

Współpracujemy wyłącznie z producentami części rolniczych, które gwarantują bezproblemową naprawę i długie użytkowanie wyremontowanego ciągnika. Posiadamy części oryginalne i zamienniki, dostępne wygodnie online albo w naszym sklepie stacjonarnym. Sprawdź, co z nami zyskasz.

Części do ciągników Case, IHC

Jeśli poszukujesz części do ciągnika Case International, to prawdopodobnie należysz do rosnącego grona właścicieli i użytkowników maszyn rolniczych Case. Przedsiębiorstwo może się poszczycić długą tradycją, ogromną popularnością i międzynarodowym zasięgiem.

Przedsiębiorstwo założył w 1842 r. amerykański przedsiębiorca Jerome Case, który zasłynął wynalezieniem pierwszego silnika parowego do użytku w rolnictwie. W ciągu ponad 180 lat działalności firma rozrosła się do obecnych rozmiarów. Case posiada sieć ponad 4000 dealerów i dystrybutorów w ponad 160 krajach całego świata.

W naszym sklepie oferujemy części do ciągników Case, jak również części do kombajnów Case oraz części do innych maszyn rolniczych. Portfolio marki jest bardzo szerokie – od dużych pojazdów po drobne, przydatne narzędzia. Nasza oferta części do ciągników rolniczych Case obejmuje elementy niezbędne do naprawy wszystkich kluczowych podzespołów: silnika, skrzyni biegów i sprzęgła, układu paliwowego, układu chłodzenia, układu hamulcowego czy instalacji elektrycznej.

Oryginalne części do ciągników Case, IHC

Czy warto kupować oryginalne części do ciągnika Case International? Na to pytanie każdy właściciel musi sobie odpowiedzieć samodzielnie. Nie ulega wątpliwości, że oryginalne części do ciągników Case stanowią pewny wybór. Są one produkowane przez ten sam podmiot, który odpowiada za wytwarzanie pojazdów, a zatem możemy w ciemno założyć, iż cechuje je zarówno wysoka jakość, jak i pełna kompatybilność z podzespołami, do których są przeznaczone.

W Błaut-Rol oferujemy oryginalne części do ciągników rolniczych Case, takie jak uszczelki głowicy silnika, tarcze cierne skrzyni biegów, tuleje wycisku sprzęgła, przegub kierowniczy, pompa wody czy pompa paliwa.

Wielu użytkowników preferuje właśnie części oryginalne, pomimo ich wyższej ceny w stosunku do zamienników. Przede wszystkim używanie oryginalnych części może wynikać z polityki gwarancyjnej konkretnego dealera, ale też stanowi bezpieczny wybór dla tych, którzy nie lubią ryzykować.

Części zamienne do ciągników Case, IHC

Bardzo wielu użytkowników rezygnuje jednak z zakupu oryginałów i wybiera zamienne części do ciągnika Case International. Czy tara strategia jest rozsądna? Wszystko zależy od tego, czy trafimy na rzetelnego dostawcę.

Firmy sprzedające zamienniki oryginałów części do ciągników Case, mogą pozyskiwać je z wielu źródeł. Niektóre z nich będą pozostawiać sporo wątpliwości co do jakości. To dlatego warto wybierać sprawdzone zamienniki części do ciągników rolniczych Case.

W naszym sklepie oferujemy części zamienne klasy OEM (Original Equipment Manufacturer) oraz OEQ (Original Equipment Quality). OEM to elementy wyprodukowane przez ten sam podmiot, który zajmuje się wytwarzaniem całych pojazdów. Możliwość zaoferowania ich swoim klientom mają tylko najlepsze, zaufane sklepy. Z kolei części OEQ cechuje potwierdzona przez niezależne podmioty jakość identyczna z oryginałem.

Jednym z podstawowych powodów wybierania zamienników jest ich cena. I rzeczywiście – jeśli wybierzesz rzetelnego dostawcę, takiego jak Błaut-Rol, możesz naprawić swój ciągnik skutecznie i w rozsądnych pieniądzach.

Ciągniki Case/IHC części online

Czy warto kupować części do ciągnika Case International w sklepie internetowym? Z pewnością jest to opcja najwygodniejsza. Nie musisz już jeździć po różnych hurtowniach, często znacznie od siebie oddalonych – interesujące cię części do ciągników Case znajdziesz w jednym miejscu, porównasz ich parametry i ceny.

Możemy się poszczycić nie tylko wysoką jakością i świetnymi cenami, ale także dużą dostępnością i szybką wysyłką, dzięki czemu zamówione u nas części do ciągników rolniczych Case dotrą na czas.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło