Aktywne filtry

Sprzedajemy części do ciągników Zetor, czeskiego producenta maszyn rolniczych. Oferujemy m.in. części do modeli 5211 oraz 7745. W asortymencie naszego sklepu znajdują się części do skrzyni biegów, takie jak: wał koła tylnego, synchronizator, wałki, koła talerzowe oraz części do sprzęgła: łożyska oporowe, wyłączające sprzęgła i tarcze. Mamy też elementy instalacji elektrycznej: elektrozawory pompy wtryskowej, rozruszniki z reduktorem, liczniki motogodzin, a także różnego rodzaju kontrolki, lampy kierunkowskazu i reflektory. Oferujemy części do układu chłodzenia, paliwowego i hamulcowego. Sprzedajemy rozpylacze, pompy paliwowe zasilające, wkłady do filtrów paliwa, bębny hamulcowe, tłoki pompy hamulcowej, przewody i zawory spustowe. W ofercie sklepu znajdują się też części do innych maszyn rolniczych, m.in. części do kombajnów.

Części do ciągników Zetor

Zetor to kultowy Czechosłowacki (a obecnie czeski) producent ciągników rolniczych, który pod względem technologii nie ustępuje markom zachodnim, a pod kątem innowacji wielokrotnie nawet je wyprzedzał. Nietrudno więc zrozumieć, dlaczego do dziś traktory te są nadal popularne w polskich gospodarstwach. W ciągu blisko 80 lat historii Zetor wypuścił wiele kultowych obecnie modeli. W naszym sklepie internetowym znajdziesz części do nich wszystkich.

Części do Zetor

Katalog części Zetor dostępnych w naszym sklepie jest bardzo szeroki. Obejmuje części silnika, skrzyni biegów i sprzęgła, osi przedniej, układu chłodzenia, układu paliwowego i hamulcowego, TUZ, a także elektryczne części kabiny Zetor oraz wygodne, wielozadaniowe zestawy naprawcze. W Błaut-Rol zamówisz je wygodnie i bez tracenia czasu na jeżdżenie po sklepach stacjonarnych. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego masz pewność, że otrzymasz towar wysokiej jakości, najszybciej jak to możliwe – często w ciągu doby.

Zetor 25K części

Oferujemy części zamienne Zetor K25 – kultowego modelu produkowanego od 1949 r. Do najpopularniejszych dla Zetor K25 części należą drążki, linki, uszczelki czy wkłady filtra powietrza. W przypadku Zetor 25, części wymienia się dosyć łatwo, z uwagi na prostotę konstrukcji. To dlatego w razie awarii części do Zetora K25 z powodzeniem zamontuje osoba znająca podstawy budowy traktora.

Zetor 3011 części

Nowszą wersją ciągnika jest produkowany od 1960 r. Zetor 3011 Major oraz jego liczne, eksportowe wersje specjalne. W Błaut-Rol oferujemy części zamienne do Zetora 3011, a także do rzadziej spotykanego u nas modelu Zetor 3045 z napędem na cztery koła. Oferujemy m.in. pokrywy łożyska, uszczelki oraz koła talerzowe, łatwe w samodzielnej wymianie, gwarantujące trwałość na kolejne lata eksploatacji.

Zetor Super 50 części

Model Super 50 to ulepszona wersja ciągnika Zetor 35. Z fabryki Zetor Super 50 wyjechał w 1960 r. Przeznaczony był zarówno do standardowych, jak i do ciężkich prac polowych. Z uwagi na bardzo intensywną pracę, po latach użytkowania wymiany może wymagać chłodnica – dostaniesz ją w Błaut-Rol wraz z innymi częściami do tego traktora.

Zetor 8011 części

W 1968 r. wypuszczony został na rynek traktor Zetor Crystal 8011, cechujący się w swoich czasach licznymi innowacjami, a także świeżym, nowoczesnym designem. W polskich gospodarstwach model ten jest spotykany do dziś, dlatego w naszym sklepie kupisz wszystkie niezbędne części służące zarówno do drobnych, jak i do większych napraw tego modelu.

Zetor 5211 części

Do najpopularniejszych modeli występujących w polskich gospodarstwach należy Zetor 5211, który zjechał z linii produkcyjnej w 1984 r. W naszym sklepie znajdziesz części Zetor 5211 oryginalne oraz zamienniki. Wybierając zamienne części do Zetora 5211, warto kierować się przede wszystkim renomą ich producenta. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego możesz mieć pewność, że sprowadzane przez nas zamienniki zdadzą egzamin w polu i w gospodarstwie.

Zetor 7211 części

Do ulubionych przez Polaków ciągników z rodziny Zetor należy model 7211, dostępny od 1984 r. oraz jego model bliźniaczy – Zetor 7245. W naszym sklepie dostępny jest pełen katalog części Zetor 7211 oraz wszystkie potrzebne do naprawy ciągnika Zetor 7245 części zamienne. Do najpopularniejszych części Zetor 7211 oraz części Zetor 7245 należą uszczelki siłownika. Poważniejsza awaria wymaga zakupu części do Zetor 7211 takich jak chłodnica. Inne potrzebne  części do Zetora 7211 oraz części do Zetora 7245 to także tarcze hamulcowe czy stabilizatory przegubu. Oferujemy również wygodny zestaw naprawczy Zetor 7211.

Części Zetor 7745

Zetor 7745 był produkowany od 1986 r. Cechował się on szeregiem innowacji, m.in. tłumik typu cygaro oraz bezpieczniejsze, bardziej niezawodne hamulce tarczowe. Jeśli w twoim gospodarstwie pracuje Zetor 7745, części dostaniesz u nas od ręki. Dotyczy to zarówno drobiazgów, takich jak śruby czy uszczelki, jak również elementów potrzebnych do poważniejszych napraw (np. rozdzielacz hydrauliczny).

Zetor 9540 części

Model 9540 należał do ostatnich, jakie powstały jeszcze w Czechosłowacji. Miał premierę tuż przed przemianą ustrojową, w 1992 r. Na tle poprzedników wyróżnia się nie tylko lepszymi parametrami, ale także komfortową kabiną. W Błaut-Rol dostaniesz części do tego modelu – zarówno oryginały, jak i wysokiej jakości zamienniki.

Części Zetor Forterra

Już w Czechach powstała linia Forterra. Wypuszczone w 1998 r. ciągniki powstały już we współpracy z zachodnimi firmami (np. panel sterujący od Bosch). W naszym sklepie dostaniesz części zamienne do Zetorów Forterra – łożyska, stabilizatory, synchronizatory, a także oświetlenie.

Części Zetor Proxima

Linia Proxima zadebiutowała 20 lat temu. To lekkie ciągniki spełniające normy ekologiczne EURO II. W Błaut-Rol kupisz wszystkie części niezbędne do naprawy modeli Zetor Proxima, m.in. tarcze i dociski sprzęgła, drążki kierownicze, wkłady filtra, a także drobiazgi, takie jak uszczelki.

Części do silników Zetor

Sprzedajemy również części do silników Zetor. W naszej ofercie znajdują się m.in.: drążki popychacza, uszczelki tulei i pokrywy głowicy, zestawy naprawcze, pompy olejowe, pierścienie tłokowe, nagrzewnice oraz wkłady do filtrów oleju i powietrza. Mamy też elementy układu zawieszenia, pompy hydrauliczne, stabilizatory i zaczepy transportowe. Oferujemy części oryginalne, ale mamy też szeroki asortyment elementów wymiennych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze elementów, a także szybką realizację zamówienia. Produkty dostarczane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firm kurierskich.

Ciągniki Zetor części

Zetor to czeski producent ciągników, który jako pierwszy wyprodukował całkowicie zintegrowaną, bezpieczną kabinę, która była zawieszona na silentblockach. Marka cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko w Europie, ale tak naprawdę na całym świecie, ponieważ różnorodne maszyny były montowane m.in. w Argentynie, Birmie czy Indiach. Jest to zatem gwarancja wysokiej jakości i odporności, jednak podczas intensywnych prac rolnych, każde urządzenie ma prawo się zepsuć.  Doskonale wiemy o tym, że opóźnienia w pracach rolnych mogą prowadzić do ogromnych strat, dlatego w razie awarii, warto jak najprędzej się z nami skontaktować. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby szybko zrealizować zamówienie i wysłać je pod wskazany przez klienta adres. 

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło