Opryskiwacz

Jest 294 produktów.

Pokazano 1-18 z 294 pozycji

Aktywne filtry

Części do opryskiwaczy

Sprzedajemy części do opryskiwaczy. Mamy szeroką ofertę manometrów glicerynowych o różnym zakresie pomiarowym, które pozwalają na odczyt wskazań bez drgania wskazówki. Mamy też odporne na ścieranie kryzy ceramiczne, rozpylacze płaskostrumieniowe, dwustrumieniowe, wielootworowe oraz głowice, także obrotowe, wykonane z kopolimerów. Produkty przez nas oferowane idealnie sprawdzą się przy przeprowadzaniu zabiegów chwastobójczych i insektobójczych. Mamy również filtry do opryskiwaczy, m.in. filtry ssawne produkcji Biardzki oraz kołpaki i zawory sterujące stałociśnieniowe z nawet 6 sekcjami.  Oferujemy części do opryskiwaczy samojezdnych, sadowniczych, zawieszanych oraz polowych marki Pilmet i Hardi. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą części do opryskiwaczy.

Pompy do opryskiwaczy

Oferujemy wysokiej jakości pompy do opryskiwaczy membranowo-tłokowe o wydajności 120l/min, odporne na działanie nawozu RSM. Polecamy pompy z trwałą membraną poliuretanową. Mamy bogaty asortyment akcesoriów do pomp. Sprzedajemy części takie jak: króciec końcowy, przelotowy i ssawny oraz przepony powietrznika. Znajdą u nas Państwo głowice pompy, kolanka, elementy kolektora ssącego, korbowody, korpusy oraz oringi i zawory. Mamy części oryginalne i zamienne od sprawdzonych producentów. W razie wątpliwości oraz pytań zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który z chęcią doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu. Zapewniamy szybką realizację zamówień.

Opryskiwacze: części zamienne do najpopularniejszych modeli

Prowadzenie upraw wymaga ich ochrony przed szkodnikami. Niepożądane rośliny, owady czy grzyby, mogą zaburzać zdrowy rozwój roślin i powodować straty w kolejnych sezonach. Zastosowanie oprysków zgodnych z normami i na podstawie wytycznych producentów środków do tego przeznaczonych pozwala na zabezpieczenie upraw, jednocześnie nie powodując negatywnych efektów środowiskowych.

Opryskiwacz jest urządzeniem niezbędnym w rolnictwie i w sadownictwie, a modele ręczne znajdują zastosowanie również w ogrodach i na działkach. Poza ochroną przed szkodnikami upraw, opryskiwacz może służyć również do rozprowadzania nawozu oraz do nawadniania. Podobnie jak wszystkie maszyny, także i opryskiwacze składają się z wielu elementów, z których sporo jest narażonych na średnie i duże tarcie, udar i działanie wysokich temperatur – a wszystko to prowadzi do szybszego ich zużywania. W razie zaobserwowania nieprawidłowości można oczywiście udać się do mechanika – jednak należy liczyć się z tym, że koszt samej robocizny może przekroczyć wartość zepsutej części. Tymczasem przy odrobinie wiedzy i zdolności manualnych, naprawy dokonać można samodzielnie.

W sklepie Blaut-Rol posiadamy szeroki wybór części do opryskiwacza. Kategoria powstała z myślą o rolnikach i wszystkich innych użytkownikach opryskiwaczy, którzy stawiają na samodzielność. Jest to również alternatywa dla osób korzystających z usług mechanika, ale zamawiających części samodzielnie, bez dodatkowej narzuconej marży.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz części opryskiwacza najlepszych marek. Należą do nich cieszący się wieloletnią tradycją wrocławski Pilmet (w tym Pilmet stary typ, do niezawodnych modeli opryskiwaczy wykorzystywanych od pokoleń), wiodący producent opryskiwaczy i akcesoriów – włoski Arag, rodzimy producent maszyn rolniczych Biardzki, duński gigant maszyn rolniczych Hardi, a także części do opryskiwaczy Termit od polskiego producenta Wiprol oraz części do opryskiwacza sadowniczego Ślęza polskiej marki Unia. Dzięki tak szerokiemu wyborowi części, opryskiwacz w twoim gospodarstwie będzie mógł pracować bez zbędnych przerw, po samodzielnym dokonaniu naprawy.

Markowe części do opryskiwaczy rolniczych

W naszym sklepie internetowym oferujemy wyłącznie oryginalne części do opryskiwaczy rolniczych. Dlaczego ma to tak duże znaczenie? Przede wszystkim chodzi o gwarancję wysokiej jakości – producent wypuszczający na rynek daną maszynę, z założenia wykonuje najodpowiedniejsze dla niej części zamienne, pasujące idealnie i spełniające doskonale swoje funkcje. Takiej pewności nie mamy przy wykorzystaniu zamienników – nawet drobne różnice w budowie (milimetrowe przesunięcie otworu, zawartość węgla w użytym stopie itp.), mogą przyczynić się do szybszego zużywania elementu po jego instalacji w oryginalnej maszynie. Co więcej, te drobne niezgodności, nie zawsze dostrzegalne gołym okiem, mogą z czasem powodować nieprawidłowe funkcjonowanie całego opryskiwacza – oszczędność kilku złotych kończy się wówczas koniecznością przeprowadzenia generalnego remontu.

Oryginalne, markowe części zamienne stanowią również gwarancję bezpieczeństwa dla użytkownika, eliminowane jest bowiem ryzyko wystąpienia nieprawidłowości mechanicznych, elektrycznych czy hydraulicznych, mogących zaburzyć funkcjonowanie maszyny i tym samym zagrozić bezpieczeństwu w miejscu oprysku. Jeśli zatem posiadasz porządny, markowy opryskiwacz, części do niego również kupuj oryginalne – bardzo często kosztują one tyle samo lub niewiele więcej, niż zamienniki, a różnica w jakości potrafi być ogromna.

Sprawdzone części do opryskiwaczy polowych

Opryskiwacze polowe różnią się budową, w zależności od konkretnego rodzaju. W rolnictwie wyróżnia się trzy rodzaje opryskiwaczy: ciągnione, zawieszone oraz samojezdne. W Blaut-Rol posiadamy części do nich wszystkich.

Opryskiwacze polowe ciągnione pozostają zamontowane na ciągniku w czasie pracy. Opryskiwacze zawieszone lokowane są na przednim TUZ-ie ciągnika. Z kolei opryskiwacze samojezdne są osobnymi maszynami rolniczymi. Każdy z wymienionych rodzajów może równie dobrze spełniać swoje zadanie – wiele zależy od funduszy, jakimi dysponuje rolnik, a także od wielkości gospodarstwa (np. ciągniki samojezdne są najdroższe, ale warto w nie zainwestować w przypadku dużych upraw, podczas gdy na mniejszych polach sprawdzą się zwrotne opryskiwacze zawieszone).

Dobierając części do opryskiwaczy, należy zwrócić uwagę na kilka głównych parametrów – m.in. na szerokość belki roboczej oraz na główne zastosowanie, co ma znaczenie przede wszystkim, gdy kupujemy dysze do opryskiwaczy.

Części do opryskiwaczy sadowniczych wiodących producentów

Uprawa roślin w sadach wymaga zastosowania opryskiwaczy innej budowy, niż w przypadku upraw polowych. W sadzie nie mamy tak dużego pola manewru, dlatego też wszystkie stosowane rośliny muszą być znacznie bardziej zwrotne i kompaktowe.

W naszym sklepie internetowym posiadamy części do opryskiwacza sadowniczego, z uwzględnieniem zmiennych takich jak pojemność, rodzaj przystawki (najpopularniejsze są precyzyjne i oszczędne przystawki wentylatorowe kolumnowe, chętnie wybierane są także przystawki wentylatorowe obrotowe), jak również typ i wydajność pompy do opryskiwaczy.

Dzięki bogatemu wyborowi części do opryskiwaczy sadowniczych masz pewność, że szybko znajdziesz element odpowiedni do twojej maszyny, dzięki czemu będziesz mógł niezwłocznie dokonać niezbędnych napraw.

Części do opryskiwaczy plecakowych

Opryskiwacze znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku dużych pól uprawnych czy sadów – są one niezbędne również w mniejszych gospodarstwach, a nawet w przydomowych ogrodach czy szklarniach. W przypadku małych sadów czy warzywniaków najlepiej sprawdzają się tanie i wygodne opryskiwacze plecakowe (tzw. opryskiwacze ręczne). Zbiornik zawieszany jest na plecach, a do oprysku służy trzymana w dłoniach dysza, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne kierowanie strumienia.

Staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb wszystkich klientów, nie tylko właścicieli dużych gospodarstw rolnych. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz również części do opryskiwacza ręcznego. Jeśli chodzi o opryskiwacz ręczny, części zamienne to przede wszystkim przewody do opryskiwaczy, uszczelki oraz różne typy dysz.

Jakie części do opryskiwaczy najszybciej się zużywają?

Podobnie jak w przypadku większości urządzeń mechanicznych, także opryskiwacze składają się z części bardziej i mniej narażonych na zużycie. Podczas gdy zbiorniki służą najczęściej bez zakłóceń przez wiele lat i rzadko zachodzi potrzeba ich wymiany, to już części do pompy opryskiwacza czy części do rozdzielacza opryskiwacza zużywają się znacznie szybciej, ze względu na specyfikę pracy. One też będą wymagały najczęstszych wymian.

Prowadząc gospodarstwo, w którym wykorzystuje się opryskiwacze polowe lub sadownicze, warto zawsze mieć pod ręką drobiazgi, przy pomocy których można natychmiast przystąpić do niewielkich remontów (np. złącza do opryskiwaczy, wskaźniki cieczy). Dzięki temu unikniesz przestojów w działalności gospodarstwa, spowodowanych koniecznością oczekiwania na dostawę części.

Jednak nawet w przypadku elementów większych i droższych, Blaut-Rol oferuje wysyłkę już w 24 godziny, co znacznie usprawnia prace w gospodarstwie, szczególnie zależne od zmiennych warunków atmosferycznych. Oryginalne akcesoria do opryskiwaczy i inne części do opryskiwaczy najlepszych producentów, dostępne w naszym sklepie internetowym, umożliwią ci spokojną pracę, bez obaw o konsekwencje nieprzewidzianych usterek.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło