Aktywne filtry

Części do przetrząsaczo-zgrabiarek

Przetrząsaczo-zgrabiarka to urządzenie rolnicze przeznaczone do przetrząsania skoszonych na siano roślin oraz zgrabianie suchego materiału na odpowiednie miejsce. To maszyna, która znacznie ułatwia pracę na roli, dlatego tak istotne jest jej prawidłowe działanie. W ofercie sklepu Błaut-Rol znajdą Państwo części do przetrząsaczo-zgrabiarek wykonywane z wysokiej jakości surowców. Zapewniamy duży wybór elementów dostosowanych do różnych modeli – od wałków napędowych, przez pierścienie kulowe, aż po dźwignie sterujące. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło