Siewnik

Jest 273 produktów.

Pokazano 1-18 z 273 pozycji

Aktywne filtry

Części do siewników

Sprzedajemy części do siewników, czyli maszyn rolniczych służących do rozsiewania m.in. zbóż i traw oraz do nawożenia. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo przewody wysiewające o różnej długości, tulejki i palce zagarniające przednie i tylne. Mamy sprężyny sprzęgające, tłumiące, dociskające, naciągowe oraz różne rodzaje kół, m.in: napędowe i pośrednie przekładni, podporowe oraz drobnego wysiewu. Sprzedajemy także siłowniki hydrauliczne, uszczelniacze, piasty i osłony. W ofercie sklepu znajdą Państwo części marek takich jak: Poznaniak, Hassia, Amazone, Konny i Nordsten. W przypadku zamówienia o wartości minimum 500 złotych zapewniamy przesyłkę za darmo!

Części do siewnika Pozaniak

Oferujemy różne części do siewnika Poznaniak. Sprzedajemy przewody, m.in. długie i krótkie wysiewające, plastikowe, metalowe, teleskopowe i gumowe oraz trzyczęściowe. Mamy szeroki wybór kół wysiewających szerokich i wąskich do zboża, rzepaku i nasion. W asortymencie znają Państwo redlice stopkowe i wysiewające pojedyncze i podwójne, m.in. z żeliwnymi i blaszanymi uchwytami o długości 350 mm i 590 mm. Mamy też skrzydełka do redlicy. Sprzedajemy także sprężyny docisku redlicy, spulchniacza śladów siewnika i zastawki zbiornika oraz lejki, koła zębate i znaczniki talerzowe siewnika. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz do składania zamówień. Realizujemy dostawę na terenie całej Polski.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło