Elektronarzędzia

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Elektronarzędzia to zbiór produktów, które są niezastąpione przy wszelkich pracach remontowych, budowlanych czy produkcyjnych. Obecnie, często nie wyobrażamy sobie wykonywania niektórych czynności bez ich pomocy. Stanowią olbrzymie ułatwienie, przyspieszają pracę, ale także zwiększają bezpieczeństwo. To nieodłączny element gospodarstw, warsztatów, ale również podstawowego wyposażenia domowego.
Stworzyliśmy szeroką ofertę elektronarzędzi, dostosowaną do różnych zastosowań. Dla Państwa wygody podzieliliśmy całą kategorię na kilka zakładek, zgodnie z rodzajem produktu. Dzięki temu mogą Państwo szybko znaleźć potrzebne narzędzie, a następnie spośród wszystkich dostępnych, zdecydować się na ten konkretny, którego zakupu finalnie dokonacie. Oferujemy między innymi wkrętarki, szlifierki, kompresory, młoty udarowe oraz agregaty prądotwórcze w wielu, różnych modelach. Wszystkie produkty pochodzą od zaufanych producentów, wyróżniają się doskonałą jakością i z pewnością długo posłużą ułatwiając wykonywanie codziennych prac.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło