Farby do maszyn i ciągników

Jest 212 produktów.

Pokazano 1-18 z 212 pozycji

Aktywne filtry

Maszyny i ciągniki rolnicze wystawiane są na trudne warunki. Praca na wymagającym terenie, z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz silnymi środkami, jak nawozy czy oleje, sprawia, że metalowa powierzchnia i karoseria niszczą się. Chcąc przywrócić im oryginalny wygląd warto o nie odpowiednio zadbać. Farby do maszyn i ciągników skutecznie pomogą usunąć zniszczenia, ale również – przy odpowiednim wykonaniu – powstrzymają przed dalszym rozwojem korozji.

Malowanie maszyn i ciągników rolniczych to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania i odpowiednich narzędzi. Podstawą jest dobrej jakości produkt. Specjalistyczne farby posiadają dodatkowe właściwości, dzięki czemu nowa warstwa spełni również funkcje ochronne. Chcąc cieszyć się efektem przez długi czas warto odnawiać cały proces co 5 lat. Zaniedbanie tego działania sprawi, że na nowo pojawią się ślady rdzy niszcząc metalowe elementy. Nasza oferta obejmuje nie tylko farby i lakiery, ale również rozcieńczalniki, utwardzacze oraz akcesoria ułatwiające malowanie.

piktogram niebespieczeństwo   piktogram ogień

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło