Aktywne filtry

Folie, siatki rolnicze i sznurki to wyposażenie przeznaczone do prac rolniczych, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zebranym płodom rolnym. Chcąc zyskać pewność, że cały materiał przechowywany będzie w odpowiedni sposób oraz uniknąć ewentualnych nieprzyjemności wynikających z uszkodzeń opakowań warto sięgać po sprawdzone produkty, wyróżniające się wytrzymałością i odpornością na rozrywanie czy przebicia. Nasz asortyment to akcesoria pozyskane od zaufanych producentów, które rewelacyjnie poradzą sobie nawet ze skrajnie niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi nieustannie zabezpieczając zebrane płody. Wszystkie siatki i folie ściśle przylegną do materiału, umożliwią jego ubicie oraz precyzyjne owinięcie solidnym sznurkiem czy taśmą. Oferujemy szeroki wybór folii, siatek rolniczych i sznurków, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Ponadto, posiadamy również worki ułatwiające transport i przechowywanie oraz plandeki rolnicze w różnych rozmiarach. Tak duży asortyment to gwarancja, że każdy znajdzie dla siebie produkt, którego potrzebuje.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło