SYLLIT 65WP 5g ŚRODEK GRZYBOBÓJCZY

Indeks: SYLLIT50G
8,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Syllit 65 WP jest preparatem mało szkodliwym dla środowiska i może być stosowany w sadach prowadzonych w systemie Integrowanej Produkcji.

O produkcie

Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni, brzoskwiń i śliw przed chorobami grzybowymi.

Zarejestrowane uprawy i dawki

uprawa: brzoskwinia
agrofag: kędzierzawość liści
dawka: 7,5 kg/ha
termin: Środek stosować w okresie bezlistnym, najlepiej w czasie nabrzmiewania pąków.
zastosowanie małoobszarowe: Nie
uprawa: czereśnia, wiśnia
agrofag: drobna plamistość liści drzew pestkowych
dawka: 1,5 kg/ha
termin: Pierwszy zabieg wykonać bezpośrednio po kwitnieniu.
zastosowanie małoobszarowe: Nie
uprawa: grusza, jabłoń
agrofag: parch
dawka: 1,5 kg/ha; 1 kg/ha; 1,5-2 kg/ha; 2,25 kg/ha
termin: zapobiegawczo: przed kwitnieniem – 1,5 kg/ha; po kwitnieniu – 1 kg/ha. interwencyjnie: w czasie infekcji oraz do 72 godzin po infekcji – 1,5-2 kg/ha. wyniszczająco: po pojawieniu się plam parcha – 2,25 kg/ha
zastosowanie małoobszarowe: Nie
uprawa: śliwa
agrofag: torbiel śliw
dawka: 7,5 kg/ha; 1,5 kg/ha
termin: wiosną przed pękaniem pąków (okres bezlistny) – 7,5 kg/ha; przed kwitnieniem (faza białego pąka) – 1,5 kg/ha
zastosowanie małoobszarowe: Nie
SYLLIT50G
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło