KOSIARKA SPALINOWA AL-KO 521 SP-A PREMIUM

Indeks: 119997
Brak w magazynie
Brak w magazynie (0)
2 119,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dane techniczne

Regulacja wysokości kierownicy tak
Szerokość robocza w cm 51
Max Airflow Technology Ja
Elektryczny rozrusznik nie
Składana kierownica tak
Silnik Spalinowy
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Obr./min 2800
Wyrzut boczny tak
Moc w kW 2.6
Primer nie
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Funkcje 4in1
Ilość noży 1
Linia Premium
Zbieranie do kosza tak
Średnica tylnych kół w mm 280
Napęd na koła tak, 1 bieg
Możliwość zam. zaczepu Tak
Rozłączanie napędu nie
Uchwyt kierownicy Ergonomiczna osłona uchwytu
pojemność kosza 70
Regulacja wysokości Łatwa regulacja wysokości
moc urządzenia w kW 2.6
Obudowa Stal
Średnica przednich kół w mm 200
Linia Highline
powierzchnia do mkw 1800
Marka AL-KO
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Pojemność w cm³ 166
Kierownica kokpitu kosiarki Brak kokpitu
Typ silnika 4-sowowy
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Ssanie automatyczne Tak
Ilość cylindrów 1
Funkcja mulczowania tak

Kosiarka spalinowa PREMIUM 521 SP-A

Kosiarka spalinowa Premium 521 SP-A została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Wyselekcjonowane komponenty i materiały zwiększają żywotność kosiarki spalinowej. Dzięki kosiarkom z serii „Premium” koszenie trawnika staje się przyjemnością. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 51 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Nowoczesny design sprawia, że ​​przyciąga wzrok każdego w ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej PREMIUM 521 SP-A

Dzięki szerokości koszenia 51 cm kosiarka spalinowa Premium 521 SP-A zapewnia szybkie koszenie nawet w dużych ogrodach (do 1800 m²). Wysokość koszenia regulowana jest centralnie w 7 pozycjach od 30 mm do 80 mm. Dzięki silnikowi AL-KO o mocy 2,6 kW i napędowi kół XXL koszenie ogrodu (nawet na zboczu) nie wymaga wysiłku. Funkcja 4 w 1 umożliwia koszenie ze zbieraniem do kosza, wyrzutem boczny, wyrzutem tylny i mulczowaniem. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wygodnym uchwytem i zoptymalizowane pod kątem uchwytu przełączniki sprawiają, że koszenie trawnika jest przyjemnością. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę o pojemności 70 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, co oznacza, że ​​jest on napełniany do góry i dlatego należy go opróżniać jeszcze rzadziej. Zintegrowany uchwyt z przodu kosiarek Premium idealnie nadaje się do transportu kosiarki, jej przechowywania (funkcja stojąca) lub podnoszenia nad schodkami lub przeszkodami w ogrodzie.


119997
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło