Aktywne filtry

Las i ogród STIHL - Katalog produktów | blaut-rol.pl

„Las i ogród” to kategoria stworzona specjalnie z myślą o miłośnikach ogrodnictwa. Pielęgnacja ogrodu to zadanie czasochłonne, wymagające cierpliwości, regularności i nieustannej uwagi. Dbanie o rośliny i drzewa jest także czynnością niezwykle trudną. Chcąc ułatwić oraz uprzyjemnić sobie pracę warto skorzystać z odpowiednich akcesoriów. Firma Błaut-Rol oferuje Państwu szereg produktów przeznaczonych do zastosowania w lasach czy ogrodach. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz asortyment był realną pomocą w codziennej pracy. Oferujemy zarówno duży wybór narzędzi, nasion, jak i nawozy ogrodnicze wspomagające prawidłowy, bujny rozwój roślinności. Wśród długiej listy naszych produktów znajdą Państwo między innymi łopaty i szpadle, opryskiwacze, łańcuchy zrywkowe, siekiery i wiele, wiele innych. Nasz asortyment obejmuje również środki ochrony roślin, w tym środki chwastobójcze, grzybobójcze i owadobójcze. Jesteśmy pewni, że odpowiednio dobrane doskonale spełnią swoją rolę, a Państwo będą mogli cieszyć się przepięknym ogrodem lub bujnym lasem. Stworzyliśmy również zakładkę obejmującą specjalną odzież dla pilarzy, która skutecznie zabezpieczy ciało przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło