NAWÓZ SUBSTRAL OSMOCOTE BURZA KWIATÓW 300g

NAWÓZ SUBSTRAL OSMOCOTE BURZA KWIATÓW 300g

Indeks: SUB
19,00 zł
Brak na magazynie. Zadzwoń
Ilość

Regularne i odpowiednie nawożenie to podstawa pielęgnacji wszystkich roślin, zwłaszcza roślin kwitnących, które potrzebują dużo pokarmu, aby wydawać piękne i bujne kwiaty. Dostępnych jest wiele rodzajów nawozów w różnych formach, które odpowiadają różnym potrzebom roślin, a także dopasowane są do naszej wygody. Taki jest właśnie nawóz granulowany Osmocote Burza Kwiatów marki Substral, który działa nawet do 5 razy dłużej i wydajniej niż zwykłe granulaty.

Nawóz granulowany długodziałający Burza Kwiatów Osmocote przeznaczony jest do odżywiania wszystkich roślin kwitnących. Stopniowo i długotrwale odżywia rośliny, wzmacnia ich korzenie, liście oraz wydłuża kwitnienie. Dzięki niemu rośliny dają piękne kolorowe kwiaty. Będzie odpowiedni np. dla surfinii, pelargonii, dalii, niecierpka czy fuksji, które hodujemy na balkonach i tarasach. Nawóz posiada podwyższoną ilość cennych mikroelementów, a każda granulka otoczkowana jest żywicą naturalną.

Opakowanie zawiera 300 g granulatu, który działa aż do 6 miesięcy – czyli przez cały sezon. Dzięki temu jest to produkt idealny dla osób, które nie mają chęci bądź czasu na częste nawożenie. Wystarczy podsypać nawozu na początku sezonu i podlewać roślin według ich zapotrzebowania. W tym czasie składniki pokarmowe będą stopniowo pobierane przez rośliny.

 

  • Wygoda użycia – nawóz w formie granulatu,
  • Długie działanie - aż do 6 miesięcy,
  • Odpowiedni dla roślin kwitnących.
Rodzaj przedmiotu:
Nawóz
Zastosowanie:
Kwiaty balkonowe
Czas działania:
6 miesięcy
Skład chemiczny:
Fosfor
,
Potas
Postać:
Granulat
Rodzaj opakowania:
Kartonowe pudełko
Waga (kg):
0,3
Dodatkowe informacje:
Specjalna formulacja o podwyższonej ilości fosforu i potasu
SUB
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło