Aktywne filtry

Sprawne, dobrej jakości ogumienie maszyn rolniczych to bezwzględna podstawa. Wpływają na jakość oraz wydajność pracy, a także – a właściwie PRZEDE WSZYSTKIM! – na bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków na roli. Co więcej – obowiązek ten narzucony jest na rolników przez przepisy prawa. Z uwagi na ciężkie warunki, olbrzymie obciążenie oraz trudny teren niezwykle istotne jest, by wybrane ogumienie wyróżniało się ponadprzeciętną solidnością, odpornością na uszkodzenia, ścieranie oraz skrajne warunki atmosferyczne.
Podczas tworzenia oferty, poza podstawowymi produktami, takimi jak opony do maszyn rolniczych, zadbaliśmy również o akcesoria dodatkowe, w tym między innymi dętki, felgi, koła oraz szereg, różnych akcesoriów wulkanizacyjnych. Posiadamy bardzo duży wybór, dostosowany do różnych ciągników oraz maszyn rolniczych. Decydując się na zakup w sklepie internetowym Błaut-Rol, zyskują Państwo pewność, że wybrany produkt posiada najwyższą jakość oraz poradzi sobie nawet na najtrudniejszym terenie.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło