OLEJ SILNIKOWY AGRIMOT PROTEC 10W40 20 L CLAAS

Indeks: 560613
Ostatnia sztuka
Ostatnia sztuka (1)
740,00 zł
Wysyłka 24h
DO DPF I ADBLUE
Ilość
Dostępny

OLEJE I SMARY CLAAS ORIGINAL to bardzo wydajne i precyzyjne produkty, dostosowane do rosnących wymagań wielu części maszyn rolniczych. Zapewniają płynną pracę, są bardzo ekonomiczne i bez wyjątku zatwierdzone przez ekspertów produktowych CLAAS. Produkty smarne z serii CLAAS to maksymalizacja niezawodności, żywotności i wydajności podzespołów sieczkarni, kombajnów, ładowarek teleskopowych, ładowarek kołowych i traktorów.


Olej CLAAS Agrimot Protec 10W40 to bardzo wydajny olej , szczególnie odpowiedni do silników wysokoprężnych z układami oczyszczania spalin. Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i zwiększa wydajność podczas użytkowania maszyny zasilając jej serce - silnik.


CHARAKTERYSTYKA

  • Optymalna chrona przed ścieraniem, korozją i spienianiem wydłuża żywotność silników
  • Zapobiegają szybkiemu zatykaniu filtra cząstek stałych
  • Oszczędność czasu i kosztów przez wydłużenie okresów między przeglądami
  • Niższe zużycie paliwa dzięki nowoczesnemu składowi i dodatkom
  • Mniejsze zużycie oleju
  • Dzięki dodatkom, bezproblemowy rozruch zimnych silników w niskich temperaturach
  • Optymalna pewność smarowania przy wysokich temperaturach
560613
1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło