OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY MASTER ERGO MAROLEX 1000ML

Indeks: 1727-001002
59,00 zł
1727-001001
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Numer części 1727001002
Jednostka Sztuka
Informacje techniczne Opryskiwacze Master Ergo są kolejną odsłoną opryskiwaczy z rodziny Master. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu zbiornikowi podniesiono komfort odkręcania głowicy od zbiornika natomiast poszerzony wlew sprawi, że wlewanie cieczy będzie jeszcze wygodniejsze. Przezroczysty pasek poziomu cieczy pozwoli łatwo ocenić jej poziom w zbiorniku.
Dodatkowo opryskiwacze wyposażone są w system 3D FFLEX, dzięki któremu możemy opryskiwać nieprzerwanie w każdym położeniu opryskiwacza. Ważnym elementem, który został wprowadzony jest przycisk Auto-blokady, umożliwia on przeprowadzanie oprysków bez konieczności ciągłego trzymania wciśniętego przycisku, co sprawia, że zdecydowanie podnosi się komfort pracy. Optymalnie dobrane pojemności sprawiają, że idealnie sprawdzają się do przeprowadzania zabiegów płynnymi środkami ochronnymi i pielęgnacyjnymi w domu, na tarasach i w ogrodzie.
Cechy:
• dysza posiadająca regulację kąta strumienia
• wymienne dysze, kompatybilne ze wszystkimi opryskiwaczami firmy MAROLEX
• auto przycisk blokujący strumień rozpylania cieczy
• zbiornik o nowoczesnym kształcie, specjalne profilowanie ułatwia odkręcenie główki
• uchwyt dopasowany do kształtu dłoni, umożliwia również zawieszenie opryskiwacza na „krawędzi”
• zawór bezpieczeństwa chroniący zbiornik i Użytkownika
• podwójna skala – w litrach i galonach U.S.
• półprzezroczysty zbiornik, ułatwiający widoczność poziomu cieczy
• wysoka jakość podzespołów i uszczelnień
• lekko działająca i bardzo wydajna pompka
• 3D Flex – nowoczesny system zasysania cieczy, umożliwiający opryskiwanie w różnym nachyleniu urządzenia
• możliwość stosowania dodatkowych akcesorii, np. osłonki herbicydowej, lancy 15/30 cm
1727-001002
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło