Aktywne filtry

Trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ) to niemal nieodłączny element każdego ciągnika rolniczego. Urządzenie składa się z dwóch części – mechanicznej i hydraulicznej. Jego zadaniem jest połączenie ciągnika z narzędziem, tym samym znacznie poszerzając jego możliwości. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy umożliwia zawieszenie odpowiedniego narzędzia, a następnie dowolną zmianę jego położenia, kontrolę głębokości oraz sposób pracy po powierzchni ziemi. Dobrej jakości TUZ-y posiadają możliwość precyzyjnego działania oraz szybkie reakcje na polecone zmiany. Dzięki możliwości zamontowania zarówno z tyłu, jak i z przodu ciągnika urządzenie zyskuje niemal nieograniczone możliwości. Bez konieczności kupna kilku, kompletnych pojazdów przeznaczonych do konkretnych zadań. Możliwość wymiany jedynie dołączanych urządzeń rolniczych to niezwykła oszczędność czasu, kosztów oraz ułatwienie pracy!


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria niezbędne do prawidłowego działania trzypunktowych układów zawieszenia, między innymi łączniki centralne, końcówki łącznika, rury łącznika, czy kompletne zestawy naprawcze haka. W celu osiągnięcia najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa polecamy również zadbanie o odpowiednie opony do maszyn rolniczych.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło