Aktywne filtry

Wały przegubowe to element przegubu odpowiadający za przekazywanie momentu obrotowego z jednego wału, na drugi. Dopuszcza spore odchylenie, regulowane podczas działania urządzenia (zazwyczaj do 45 stopni). Swoje zastosowanie znajdują między innymi w pojazdach oraz maszynach rolniczych. Oferujemy Państwu wysokiej jakości części zamienne do wałów przegubowych, w tym widłaki, krzyżaki, rury oraz różne akcesoria niezbędne do ich prawidłowego działania. Nasz asortyment obejmuje również wały kompletne, dzięki czemu mogą Państwo zakupić cały, gotowy do użytku produkt. Oferowane przez nas elementy posiadają duży kąt pracy oraz bardzo długą żywotność. Przy odpowiednim użytkowaniu z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło