Warsztat

Jest 298 produktów.

Pokazano 1-18 z 298 pozycji

Aktywne filtry

Artykuły warsztatowe

Artykuły warsztatowe to kategoria produktów przygotowana specjalnie z myślą o właścicielach warsztatów. Odpowiednio wyposażone miejsce pracy w znacznym stopniu może ułatwić, przyspieszyć oraz uprzyjemnić pracę. Dobór narzędzi zgodnie z wykonywanymi zadaniami to połowa sukcesu. Dostosowaliśmy się do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów, tworząc szeroką, rozbudowaną ofertę. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi obcęgi i szczypce, urządzenia elektryczne – np. ciśnieniomierze, pasy transportowe, smarownice, ale również produkty podstawowe, takie jak młotki, nasadki czy klucze płaskie w wielu, różnych rozmiarach. Oferujemy również bogatą ofertę smarów, olejów, preparatów wielofunkcyjnych oraz silikonów.

Podczas prac warsztatowych nie powinniśmy zapominać o własnym bezpieczeństwie oraz utrzymaniu higieny. Poza narzędziami nasza oferta została wzbogacona o środki czystości oraz specjalistyczną odzież i obuwie, która pozwoli uchronić ciało przed ewentualnymi uszkodzeniami. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz skuteczną ochronę!

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło