Aktywne filtry

Artykuły warsztatowe

Artykuły warsztatowe to kategoria produktów przygotowana specjalnie z myślą o właścicielach warsztatów. Odpowiednio wyposażone miejsce pracy w znacznym stopniu może ułatwić, przyspieszyć oraz uprzyjemnić pracę. Dobór narzędzi zgodnie z wykonywanymi zadaniami to połowa sukcesu. Dostosowaliśmy się do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów, tworząc szeroką, rozbudowaną ofertę. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi obcęgi i szczypce, urządzenia elektryczne – np. ciśnieniomierze, pasy transportowe, smarownice, ale również produkty podstawowe, takie jak młotki, nasadki czy klucze płaskie w wielu, różnych rozmiarach. Oferujemy również bogatą ofertę smarów, olejów, preparatów wielofunkcyjnych oraz silikonów.

Podczas prac warsztatowych nie powinniśmy zapominać o własnym bezpieczeństwie oraz utrzymaniu higieny. Poza narzędziami nasza oferta została wzbogacona o środki czystości oraz specjalistyczną odzież i obuwie, która pozwoli uchronić ciało przed ewentualnymi uszkodzeniami. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz skuteczną ochronę!

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło