Wyposażenie gospodarstwa

Jest 298 produktów.

Pokazano 1-18 z 298 pozycji

Aktywne filtry

Zakładając gospodarstwo rolne bezwzględną podstawą jest odpowiednie wyposażenie. Budynki inwentarskie muszą być urządzone w taki sposób, by zapewnić komfort życia hodowanym zwierzętom, ale również umożliwić ludziom zajmującym się ich pielęgnacją wygodę podczas pracy. Kategoria „Wyposażenie gospodarstwa” to zbiór produktów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie ze zwierzętami. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była odpowiedzią na wszystkie potrzeby naszych Klientów. Stworzyliśmy asortyment obejmujący produkty umożliwiające kompletne urządzenie. Szczególny nacisk położyliśmy na wyposażenie obory i chlewni. Poza stworzeniem komfortowego miejsca, równie ważne jest dalsze dbanie o jego czystość, dlatego posiadamy również specjalistyczne produkty do bioasekuracji – preparaty oraz maty dezynfekujące. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała najwyższe normy oraz zróżnicowane potrzeby Klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło