Aktywne filtry

Ogrodzenia elektryczne to praktyczne rozwiązanie dla gospodarstw rolnych. Umożliwiają odgrodzenie swojego terenu i ochronę upraw przed dzikimi zwierzętami. To także rewelacyjny sposób na zorganizowanie miejsca dla zwierząt hodowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie produkty potrzebne do montażu ogrodzenia elektrycznego, w tym przede wszystkim specjalne taśmy i druty, ale także elektryzatory, baterie oraz akcesoria dodatkowe, niezbędne do prawidłowego działania. Wszystkie produkty zostały wykonane solidnie, z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu z pewnością skutecznie sprawdzą się w swojej roli.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło