Ogrodzenia elektryczne

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-30 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Ogrodzenia elektryczne to praktyczne rozwiązanie dla gospodarstw rolnych. Umożliwiają odgrodzenie swojego terenu i ochronę upraw przed dzikimi zwierzętami. To także rewelacyjny sposób na zorganizowanie miejsca dla zwierząt hodowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie produkty potrzebne do montażu ogrodzenia elektrycznego, w tym przede wszystkim specjalne taśmy i druty, ale także elektryzatory, baterie oraz akcesoria dodatkowe, niezbędne do prawidłowego działania. Wszystkie produkty zostały wykonane solidnie, z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu z pewnością skutecznie sprawdzą się w swojej roli.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło