Aktywne filtry

GUMY STRZYKOWE WESTFALIA KPL 4 SZTUKI
  • -5%
  • Brak w magazynie. Zadzwoń: 605 987 996

GUMY STRZYKOWE WESTFALIA KPL 4 SZTUKI

Cena podstawowa 148,00 zł -5% Cena 140,60 zł
Gumy strzykowe najwyższej jakości. • bardzo wytrzymałe • przy optymalnym zastosowaniu -używane przez 850 godzin lub 2500 razy

Decydując się na prowadzenie hodowli zwierząt należy zadbać o zapewnienie im godnych warunków życia. Sklep Błaut-Rol oferuje szereg produktów do wyposażenia obory i chlewni. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi łańcuchy i pasy uwięzi, poszczególne stanowiska oraz urządzenia porodowe. Niezwykle istotny jest również panujący klimat oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury, dlatego do swojej oferty wprowadziliśmy także wentylację. Dla tych z Państwa, którzy szukają produktów do stworzenia wybiegu lub pastwiska szczególnie polecamy ogrodzenia elektryczne. Gwarantujemy, że oferowane przez nas wyposażenie obory i chlewni doskonale spełni swoją rolę i niezawodnie posłuży przez długi czas.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło