Zabawki

Jest 114 produktów.

Pokazano 1-18 z 114 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki w formie maszyn i urządzeń rolniczych to propozycja skierowana do naszych najmłodszych „Klientów”. Traktory, olbrzymich rozmiarów kombajny, ciągniki z przyczepami – to obiekty, na których widok małym fascynatorom zapiera dech w piersiach. Każdy z nich marzy o posiadaniu takiej maszyny na własność. Zanim dorosną do pełnowymiarowych maszyn rolniczych, doskonałym prezentem będzie zminiaturyzowana wersja – zabawka rolnicza.
Oferujemy modele maszyn i urządzeń rolniczych, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu maluchowi. To doskonała propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Zabawki znajdujące się w naszym asortymencie wykonywane są z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by w efekcie osiągnąć możliwie jak najbardziej realistyczne odzwierciedlenie każdego detalu. Posiadamy duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością uda się stworzyć cały zestaw, a tym samym zapewnić małej pociesze olbrzymią radość i niekończącą się zabawę.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło