Zabawka BRUDER ładowarka teleskopowa JLG 2505

Indeks: U02140
Średnio
Średnio (4)
93,00 zł
Wysyłka 24h
02140
Ilość
Dostępny

Zamów teraz, najbliższa wysyłka
Jutro 13:00

Zabawka BRUDER 02140 Ładowarka teleskopowa JLG
Koparka Bruder JLG 2505 1:16

Marka miniatury maszyny/pojazdu: JLG
Skala 1:16
Kategoria wiekowa od 3 roku
Typ miniatury maszyny/pojazdu: Ładowarka teleskopowa
Realne zastosowanie maszyny/pojazdu: Rolnictwoi budownictwo
Materiał: Tworzywo sztuczne
Szerokość bez opakowania 142 mm
Długość bez opakowania 335 mm
Wysokość bez opakowania 140 mm

Zabawka posiada:
dwie osie skrętne kierowane przez pokrętło umieszczone z boku
stabilne ramię teleskopowe wysuwane dzięki pokrętłu,- łyżkę, która umożliwia "wysypanie" jej zawartości odchylaną za pomocą pokrętła
zmienny kąt pracy ramienia sterowany na korbkę
możliwość zamiany łyżki na inne akcesoria: 02008
kabinę operatora przeszkoloną z otwieranymi drzwiami
dołączony zaczep umożliwiający podpięcie przyczep Brudera
gumowe, profilowane opony
pasują do niej wszystkie figurki z serii bruder bWorld


Zabawki BRUDER to modele prawdziwych pojazdów budowlanych, koparek, wozideł, wózków widłowych oraz ciągników, kombajnów, traktorów i maszyn rolniczych, samochodów osobowych i w ostatnim czasie wprowadzanych zestawów warsztatów samochodowych, zabudów gospodarczych, budynków użyteczności publicznej jak ośrodek zdrowia, remiza strażacka czy komisariat policji.

Firma BRUDER słynie z najwyższej jakości wykonania i użytych materiałów oraz dokładności i dbałości o szczegóły zgodne z oryginalnymi pojazdami. Zabawki BRUDER produkowane są w Niemczech i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Producent zapewnia dostęp do większości części zamiennych, dzięki temu zabawki po nieumyślnym uszkodzeniu nie trafią do kosza, a będą służyć przez wiele lat!


U02140
4 Przedmioty
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu blaut-rol.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051) udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel.: +48 605 987 996 lub email biuro@blaut-rol.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT (NIP: 5771733051, Radków 58, 29-135 Radków) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu BŁAUT-ROL (ARTYKUŁY ROLNE KRZYSZTOF BŁAUT NIP: 5771733051) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło