artykuły rolnicze błaut rol

Spawdzony partner w dostawie części

Sprzedawca artykułów rolnych – o firmie Błaut-Rol

Błaut-Rol to firma działająca od 2001 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od sprzedawania pasz. Z biegiem czasu zaczęliśmy się rozwijać poszerzając zakres swoich produktów o środki ochrony roślin i drobnych części zamiennych do maszyn rolniczych. Początkowo, naszymi głównymi klientami byli pobliscy rolnicy. W 2008 roku postanowiliśmy wspiąć się jeszcze wyżej – rozszerzyliśmy ofertę części do maszyn i ciągników sprowadzając produkty nie tylko producentów polskich, ale również zachodnich. Obecnie nie ustajemy w swoich poczynaniach. Stawiamy olbrzymi nacisk na rozwój. Śledzimy zmiany zachodzące na rynku i dokładamy wszelkich starań, by być odpowiedzią na nie wszystkie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów rolniczych. W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło