Aktywne filtry

Silniki hydrauliczne

Silniki hydrauliczne to urządzenia, których zadaniem jest zamiana energii ciśnienia pochodzącego z cieczy, przetwarzania jej na energię mechaniczną, a w efekcie – zasilanie maszyn rolniczych, budowlanych czy komunalnych. To funkcjonalny, nowoczesny sposób, który znacznie ułatwia pracę. Oferujemy duży wybór części do silników hydraulicznych, które pozwolą wymienić wadliwe lub zużyte elementy oraz zapewnią maszynie dalsze, długotrwałe działanie. W ofercie sklepu Błaut-Rol znajdą Państwo między innymi solidne cylindry hydrauliczne o wzmocnionej konstrukcji.

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło